Ogara z Moravy.. - Zvuky do mobilu na mobil

Ogara z Moravy.. - Zvuky do mobilu na mobil

Kurňa, tož co ty si za chlapisko, že ňa ani nezvedneš,……, Zvuky do mobilu Kurňa, tož co ty si za chlapisko, že ňa ani nezvedneš,……

Zvonim…. Ogaro zvoníííím! Tož co bude? Zvedneš ňa?, lebo jak?, Zvuky do mobilu Zvonim…. Ogaro zvoníííím! Tož co bude? Zvedneš ňa?, lebo jak?

Tož to su já, tadyk, jak zvoním, halóóó´, zvedni mňa!!, Zvuky do mobilu Tož to su já, tadyk, jak zvoním, halóóó´, zvedni mňa!!

Volám Tatu, volám Tatu, toš Tato přestan chlastať a dondi už dom!, Zvuky do mobilu Volám Tatu, volám Tatu, toš Tato přestan chlastať a dondi už dom!

Cérko, cérečko, cérenkóóó, toš zvedni ten telefon kurňa!, Zvuky do mobilu Cérko, cérečko, cérenkóóó, toš zvedni ten telefon kurňa!

Valaské královstvo počítá ovenky, prihlas sa a zabékaj…., Zvuky do mobilu Valaské královstvo počítá ovenky, prihlas sa a zabékaj….

Cérečka! Tata ti volá, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Cérečka! Tata ti volá, toš zvedni to!

Gde sas zas včera túlal, ogaro? Okamžitě ně řekni, gde si!, Zvuky do mobilu Gde sas zas včera túlal, ogaro? Okamžitě ně řekni, gde si!

Negdo ti volá, tož nedělaj, nedělaj, a békni do teho kráma cosik., Zvuky do mobilu Negdo ti volá, tož nedělaj, nedělaj, a békni do teho kráma cosik.

Nestój, jak svatý za dědinú! Zvedni to a povykládaj si ze mňú!, Zvuky do mobilu Nestój, jak svatý za dědinú! Zvedni to a povykládaj si ze mňú!

Ogaro! Tchýna ti volá, toš nezvedaj to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Tchýna ti volá, toš nezvedaj to!

Ogaro, telefon….. Ogaroooo telefon povídám….. Tož a ……, Zvuky do mobilu Ogaro, telefon….. Ogaroooo telefon povídám….. Tož a ……

A šak zme enem jednúc na světě – vezni ten telefon a volaj o dušu!, Zvuky do mobilu A šak zme enem jednúc na světě – vezni ten telefon a volaj o dušu!

Cérečka! Děcka ti volájů, nemajů co žrať, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Cérečka! Děcka ti volájů, nemajů co žrať, toš zvedni to!

Cérečka! Mama ti volá, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Cérečka! Mama ti volá, toš zvedni to!

Cérečka! Ogara ti volá, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Cérečka! Ogara ti volá, toš zvedni to!

Idem na gořalu, toš vem ten telefón a poď!, Zvuky do mobilu Idem na gořalu, toš vem ten telefón a poď!

Ja kuurva, ja kuurva, ja kuurvaaaa!, Zvuky do mobilu Ja kuurva, ja kuurva, ja kuurvaaaa!

Ogaro! Roba ti volá, toš nezvedaj to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Roba ti volá, toš nezvedaj to!

Ogaro! Tata ti volá, nezvedaj to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Tata ti volá, nezvedaj to!

Ogaro! Tata ti volá, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Tata ti volá, toš zvedni to!

Ogaro! Tchýna ti volá, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Tchýna ti volá, toš zvedni to!

Že ťa haňba neobšústne! Včil si necháš volat, zrovna včil!, Zvuky do mobilu Že ťa haňba neobšústne! Včil si necháš volat, zrovna včil!

Co zme si, to zme si, včul sa domluvíme, tak to zvedaj ogaro!, Zvuky do mobilu Co zme si, to zme si, včul sa domluvíme, tak to zvedaj ogaro!

Gdo ide piť, nech zvedne telefon, alebo ruku., Zvuky do mobilu Gdo ide piť, nech zvedne telefon, alebo ruku.

Gdo sa ponáhlá, spěšej dojde – no tak sa ponáhlaj a ……, Zvuky do mobilu Gdo sa ponáhlá, spěšej dojde – no tak sa ponáhlaj a ……

Najnovší zprávy z Valaského královstva!, Zvuky do mobilu Najnovší zprávy z Valaského královstva!

Ogaro! Děcka ti volájů, nemajů co žrať, toš to zvedni to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Děcka ti volájů, nemajů co žrať, toš to zvedni to!

Ogaro! Roba ti volá, toš zvedni to!, Zvuky do mobilu Ogaro! Roba ti volá, toš zvedni to!

Ogaro, ogaro, ogarooo, toš zvedni ten telefon kurňa!, Zvuky do mobilu Ogaro, ogaro, ogarooo, toš zvedni ten telefon kurňa!

Sakra, ty máš furt desik cosik – včil máš třeba telefon!, Zvuky do mobilu Sakra, ty máš furt desik cosik – včil máš třeba telefon!

Totťkaj gdysi zme sa domlůvali, tož včilkaj volám! Toš to zvedni!, Zvuky do mobilu Totťkaj gdysi zme sa domlůvali, tož včilkaj volám! Toš to zvedni!

Vidiš teho? To ťa negdo volá, tož neotálej a vezni ten telefon!, Zvuky do mobilu Vidiš teho? To ťa negdo volá, tož neotálej a vezni ten telefon!

V sekci Ogara z Moravy.. Zvuky do mobilu je celkem 33 zvuků.

Odkaz na naši stránku  

      Líbí se vám stránka Ogara z Moravy.. - Zvuky do mobilu na mobil serveru www.logotip.cz? Pokud ano, vložte si prosím do svých www stránek následující odkaz na naše stránky: URL: http://vyzvaneni-na-mobil.logotip.cz/zvuky-do-mobilu/ogara-z-moravy/
Titulek: Ogara z Moravy.. - Zvuky do mobilu na mobil

Zavřít
    Velikonoce | Zamilované obrázky | Obrázky zvířat | Sport | Nokia | Motorola | Sony Ericsson | Samsung | LG | další...
wgqyor
cnw:counter Toplist pro zvuky do mobilu. TOPlist